Gyakornoki lehetőség

2016. január 31.

Az Európai Bizottság nemzetközi Europe Direct Információs Hálózatának Baranya Megyei Európai Információs Pontja
egyetemi és főiskolai hallgatókat fogad gyakornokként.

A teljes vagy részmunkaidős, kötelező vagy önkéntes, nem fizetett gyakorlat időtartama minimum 4 hét, maximum 3 hónap lehet.

A szakmai gyakorlat a hallgató szakmai és személyes fejlődéséhez jelentős mértékben hozzájárul. A munkaadók életszerű körülmények között végzett munka során kialakult képességeket, kompetenciákat várnak el a pályakezdőktől, melyek az eredményes álláskereséshez elengedhetetlenek!

Oszd meg ismerőseiddel kedvenc oktatódat, csoporttársadat, vagy kedvenc buli helyed! Töltsd ki a Kedvencek fül alatt!