A megtalált édenkert - legújabb tagkártya partnerünk!

2015. november 30.

Zalakaros és a kisbalatoni régió legnagyobb szállodája lett ALUMNI kártya-rendszerünk legújabb partnere!

A hotel nem csak a kedvelt üdülőváros Zalakaros, de a környék legnagyobb szállodája is. A tágas terek, a hatalmas zöld park, amely a szálloda 2 épületét körülveszi, valamint a nyugodt elhelyezkedés pihentető napokat ígér.

Az igazi kikapcsolódást pedig az az óriási vízi birodalom jelenti, amivel csak kevés hotel büszkélkedhet Magyarországon. Az 5 belső és 2 szezonális külső medence között mindenki megtalálja, ahol a leginkább ellazulhat, ugyanígy a szaunapark 5 különböző szaunája, gőzkamrája és jégbarlangja is számos lehetőséget kínál.

A wellness élményeket számos további szolgáltatás teszi tökéletessé- masszázsok, gasztronómiai élmények, sportfoglalkozások, szervezett programok-, sikerük titka mégsem csak ezekben rejlik.

Az odafigyelő gondoskodás, a törődés a mindennapok része, így teszik vendégeik pihenését igazán felhőtlenné.

Próbáld ki Te is a PTE-ALUMNI kártyával! Minden, a szálloda weboldalán található csomagárból 15 % kedvezményt kapsz!

Kérjük, hogy az ALUMNI kártyád sorszámát a foglaláskor add meg!

Tagja voltál az egyetem valamelyik diákszervezetének? Alapíts neki egy csoportot, hogy a régi ismerősök is rátaláljanak, és közösen visszaemlékezhessetek a közös élményekre!