Professzorok kéziratos hagyatéka | Kiállítás

2016. március 31.

A Pécsi Egyetemtörténeti Gyűjtemény új orvostörténeti témájú kiállítással várja a látogatókat 2015. október elejétől. A gyűjtemény ajándékok, hagyatékok vásárlásával több neves pécsi kötődésű orvosprofesszor könyveivel, személyes tárgyaival, dokumentumokkal, levelezéssel lett gazdagabb. Az új kiállításban id. és ifj. Reuter Camillo, Berde Károly, Berde Botond és Grastyán Endre emlékét idézik fel. A kiállítás 2016. március 31-ig tekinthető meg.

A Pécsi Egyetemtörténeti Gyűjtemény elérhetőségéről és nyitvatartásáról bővebben a Pécsi Tudományegyetem Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont honlapján lehet tájékozódni: http://www.lib.pte.hu/tgyo

Töltsd ki a kedvencek fület adatlapodon, hadd lássák volt évfolyamtársaid, változott-e az ízlésed bármiben, vagy ki is volt igazából a kedvenc tanárod, csoporttársad!